Bioekonomický atlas NCA

Bioekonomický atlas NCA (viz příloha) představuje klastry, firmy a instituce z členské základny NCA, které se věnují využití obnovitelných biologických zdrojů (OBZ) pro své inovativní technologie a produkty.
Přímá účast NCA v evropských projektech DanuBioValNet a GoDanuBio, jejichž cílem bylo posílit rozvoj bioekonomiky ve státech Dunajského regionu, přineslo řadu inovačních aktivit, poznatků a nových úhlů pohledu na roli obnovitelných biologických zdrojů (OBZ) v oživení průmyslu a zlepšování životního prostředí s využitím víceúrovňové participativní governance.
V závěru projektu GoDanuBio byla zaměřena pozornost i na reálné aktivity členů NCA a s pomocí manažerů klastrů včetně dalších zainteresovaných členů bylo provedeno zmapováni aktérů v oblasti bioekonomiky na „teritoriu“ Národní klastrové asociace.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.