Bioekonomika ve světle výsledků klimatické konference COP26 Glasgow 2021

Vážení,
dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Bioekonomika ve světle výsledků klimatické konference COP26 Glasgow 2021 pořádanou dne 17. 5. 2022 v 9:30 v aule České zemědělské univerzity v Praze hybridní formou (prezenční a online). Konferenci pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze a Platforma pro bioekonomiku České republiky ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR.
Těšit se můžete na vysoce aktuální témata přednášená významnými českými odborníky (např. prof. Moldan, RNDr. Kužvart, RNDr. Bursík a další významné osobnosti), čeká Vás bohatý program. Akce je určena všem (studentům, manažerům, podnikatelům, odborníkům na klimatickou změnu, bioekonomiku a dalším zainteresovaným stranám), kteří o problematiku klimatické změny a souvisejících témat jeví zájem a chtějí se v dané tematice dále rozvíjet a vzdělávat.
Celou akci pro Vás pořádáme zdarma.
Pokud máte zájem o účast (prezenčně nebo online), prosím, registrujte se do 10. 5. 2022 na uvedeném odkazu (místa jsou omezena, proto prosím neváhejte svou registraci uvést včas):
Po registraci Vám zašleme detailní informace o konferenci, v případě zájmu o online účast link pro připojení.
Dále se na Vás obracíme s prosbou o sdílení této pozvánky a programu na Vašich pracovištích a sociálních sítích.
Budeme se těšit na Vaši účast.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.