Cena rektora TUZVO – film Lesy budoucnosti

Dokumentární film Lesy budoucnosti, který režírovala Jana Škopková a svůj hlas mu propůjčil herec Aleš Háma, získal na 39. mezinárodním filmovém festivalu Agrofilm Cenu rektora Technické univerzity ve Zvolenu. Podařilo se nám tak prosadit v konkurenci 90 dokumentů ze 22 zemí světa. Ocenění si velmi vážíme, děkujeme organizátorům festivalu i hodnotící komisi.

Film vznikl ve spolupráci Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Praze, České televize, Městských lesů Hradec Králové, Arcibiskupských lesů a statků Olomouc, Lesů ČZU a Nadace dřevo pro život. Pokud jste ho stále ještě neviděli, můžete se něj podívat online v iVysílání České televize.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.