Circular Bio-based Europe Joint Undertaking (CBE JU): Strategické priority pro rok 2023 a další info

  • Společný podnik Circular Bio-based Europe (CBE JU) je partnerstvím v hodnotě 2 miliard EUR mezi Evropskou unií a konsorciem Bio-based Industries Consortium (BIC), které financuje projekty na podporu konkurenceschopných cirkulárních biologických odvětví v Evropě.

CBE JU funguje podle pravidel programu Horizon Europe, programu EU pro výzkum a inovace, na období 2021–2031. Partnerství staví na úspěchu svého předchůdce, Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU), a zároveň řeší aktuální výzvy, kterým toto odvětví čelí. CBE JU je právním a univerzálním nástupcem BBI JU s ohledem na všechny smlouvy, grantové dohody a závazky.

Další info o CBE JU na tomto odkazu:

https://www.bbi.europa.eu/about/circular-bio-based-europe-joint-undertaking-cbe-ju

  • Dále informujeme o nově publikovaných prioritách a aktivitách pracovního programu pro rok 2023 – viz níže uvedený odkaz

https://www.cbe.europa.eu/news/cbe-ju-sets-funding-priorities-2023

Věříme, že tyto informace Vás nejen zaujmou, ale zároveň poslouží i pro Vaše praktické využití.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.