Circular bioeconomy series


Zveme Vás na seminář & networking & oběd & exkurzi do Cirkulárního Hubu v Kampusu Hybernská dne 21. října v 9:00. Díky spolupráci s bavorskými partnery z Umweltcluster Bayer a Česko-německé obchodní a průmyslové komory do Česka alespoň virtuálně pozveme "otce cirkulární bioekonomiky", Dr. Christiana Patermanna. Přednášku doplní prezentace konkrétních inspirativních projektů a příkladů dobré praxe z Česka a Bavorska.

Přijměte včasné pozvání k registraci místa na místě nebo online formou a zapojte se tak do sítě expertů a spolupracujících partnerů INCIEN.

Pozvánku najdete v příloze i na LinkedIn síti. Registraci můžete provést zde.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.