Informační den k otevřeným výzvám Evropského partnerství pro cirkulární bioekonomiku 13-04-23

Technologické centrum Praha ve spolupráci s Evropským partnerstvím pro cirkulární bioekonomiku (Circular Bio-based Europe Joint Undertaking - CBE JU) pořádá dne 13. dubna 2023 „on-line“ informační den zaměřený na seznámení s výzvami CBE JU pro rok 2023, které budou mít uzávěrku 20. září 2023. Konkrétní priority výzev, pravidla účasti i hodnoticí kritéria představí zástupce CBE JU, Dieter Brigitta. Pozornost bude věnována i lokální a makroregionální perspektivě bioekonomiky v podání českých zástupců relevantních platforem a projektů.

Informační den proběhne v angličtině. Více informací týkající se způsobu registrace včetně programu naleznete na odkazu