Národní informační den Horizontu Evropa – Life Sciences

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou Vás zvou na Národní informační den Horizontu Evropa – Life Sciences, který se uskuteční dne 18. října 2021 od 9:30 do 15:30 hodin hybridní formou na místě ČZU/on- line.

Národní informační den bude zaměřen na nové příležitosti programu Horizont Evropa. Přednášející se zaměří na oblasti věd o živé přírodě, relevantní mise či možnosti, které program nabízí na podporu rozšiřování účasti.

Registrace je možná přes odkaz zde do 13.října 2021 (23:59) nebo do vyčerpání kapacity. Infoden proběhne v angličtině, tlumočení nebude zajištěno.

Webová stránka akce, včetně odkazu na registraci, je k dispozici na Národním portálu Horizont Evropa.