Národní informační den k programu Horizon Europe 22-11-2022

Informujeme o již tradičním konání „Národního informačního dne“ ve spolupráci Technologického centra AV ČR a ČZU tentokrát se zaměřením na Life Sciences - New opportunities for widening countries v prostorách auly ČZU. Podstatná část prezentací bude věnována bioekonomce – životnímu prostředí – zemědělství. Veškeré informace včetně způsobu registrace jsou dostupné na web stránce ČZU – viz níže odkaz:

https://www.czu.cz/cs/r-7584-projekty-a-spoluprace-s-praxi/r-11162-visual-projekty/narodni-informacni-den-k-life-sciences-1.html

Program naleznete v příloze. Účast doporučujeme – nezapomeňte na včasnou registraci!

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.