Pozvánka na workshop "Co je to bioekonomika a jak nám pomáhá zlepšovat životní prostředí?"

Platforma pro bioekonomiku vám předkládá pozvánku na první ze tří workshopů tematicky zaměřených na "Co je to bioekonomika a jak nám pomáhá zlepšovat životní prostředí?". Pořadatelem akce, která se bude konat v Ostravě dne 15.3.2022 je Národní klastrová asociace (NCA) v rámci projektu GoDanuBio. Program (viz příloha) je připraven s rozdělením na prezentační a praktickou část, kde se mimo jiné dozvíte jaké jsou možnosti a bioekonomická řešení v praxi. V praktické části se můžete těšit na rady a vedení odborníků pro bioekonomiku jako je Ing. Leoš Gál, Ing. Jiří Staš, Ing. Filip Khestl, PhD., Ing. Robin Liška či Ing. Barbora Lyčková, PhD. Workshop se uskuteční v budově SKELET - Smart Innovation Center s.r.o. v ulici 28.října 3388, kde můžete jednoduše zaparkovat v jejím okolí.

Po celou dobu workshopu je pro Vás zajištěno občerstvení a vstup je po registraci zdarma. 

Další workshopy takto tematicky zaměřené jsou plánovány na duben a květen v Českých Budějovicích a v Praze. Pozvánky obdržíte v dostatečném předstihu.

 

Kontaktní osoba:

Mgr. Lenka Podjuklová | projektová manažerka

a: Národní klastrová asociace 

    Studentská 6202/17, 708 00 Ostrava-Poruba 

e: podjuklova@nca.cz | w: www.nca.cz  t: 771 139 990

 

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.