Pozvánka na workshop

Platforma pro bioekonomiku vám předkládá pozvánku na závěrečný ze tří workshopů tematicky zaměřený na „Udržitelný rozvoj národního hospodářství využitím obnovitelných biologických zdrojů (OBZ)" konajícím se v Praze dne 24.5.2022, který připravila NCA v rámci projektu GoDanuBio.

Program je připraven s rozdělením na prezentační a panelovou část, kde se mimo jiné dozvíte jaké jsou možnosti a bioekonomická řešení v praxi. V panelové diskuzi se můžete těšit především na zástupce ministerstev MŽP, MŠMT, MZe, ale také z Úřadu vlády či firmy Nafigate.

Tato událost bude probíhat v budově HYB4 - Kampus Hybernská, v ulici Hybernská 998/4, v blízkosti Masarykova nádraží, či  stanice metra B „Náměstí Republiky“.

Po celou dobu workshopu je pro Vás zajištěno občerstvení a vstup je po registraci zdarma. 

 

Událost moderuje Dana Diváková a podrobný program naleznete v příloze.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.