Průzkum k uplatnění bio-based produktů

Evropský projekt Biobridges financovaný z programu H2020 otevřel on-line průzkum zaměřený na postoje spotřebitelů k bio-based produktům, jejich povědomí o těchto produktech a ochotě je kupovat. Výsledky průzkumu budou analyzovány a budou sloužit ke zlepšení tržního uplatnění bio-based produktů tak aby byly lépe zohledněny požadavky a názory spotřebitelů a zvýšeno obecné povědomí o těchto produktech. Výsledná analýza bude k dispozici Evropské komisi, BBI JU a dalším aktérům v oblasti bioekonomiky.

Dotazník, jehož vyplnění zabere přibližně 10 minut, je k dispozici na: https://www.biobridges-project.eu/survey-for-consumers-/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.