Výsledky Konference OSN o změně klimatu (COP26), summit světových lídrů, Glasgow, Spojené království – listopad 2021


Ve Velké Británii se uskutečnila ve dnech 1. 11. 2021 – 12. 11. 2021 výše uvedená konference OSN. Nejdůležitější výsledky této konference naleznete zde.
Rozkliknutím jednotlivých okének získáte řadu informací seřazených podle jednotlivých jednacích dnů a konkrétně zaměřených tematických bloků.

Na druhém odkaze zde získáte informace o pozicích EU. Evropské společenství bylo na konferenci zastoupeno vrcholnými představiteli předsedou Evropské rady panem Charlesem Michelem a předsedkyní Evropské komise paní Ursulou von der Leyenovou a slovinským premiérem panem Janezem Janšou zastupující slovinské předsednictví Rady EU.
Na této stránce naleznete řadu dalších informací mj. i k předchozím konferencím v Madridu 2019 a Paříži 2015.

Věříme, že řada témat poslouží nejen z hlediska pasivních informací, ale i k odborné diskuzi nejen mezi členy a partnery Platformy pro bioekonomiku ČR.

Předsednictvo Platformy pro bioekonomiku

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.