Seminář Evropského lesnického institutu ThinkForest

Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace Vás zve dne 18. března 2020 na seminář Evropského lesnického institutu (EFI) „ThinkForest“ o evropské lesnické politice po roce 2020. Na semináři se bude diskutovat o otázkách jako: „Co znamená Zelená dohoda pro Evropu pro evropskou lesnickou politiku?“ nebo „Jak můžeme zlepšit koordinaci politik?“. V rámci této akce bude také představena nejnovější studie EFI „European Forest Management Post-2020“.

Více informací, včetně registrace, naleznete zde.