Workshop Bioekonomika pro udržitelný rozvoj

Národní klastrová asociace ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR uspořádala workshop Bioekonomika pro udržitelný rozvoj, který se konal dne 27. února 2019 od 13.00 do 16.00 hod. v prostorách Technologického centra AV ČR, Ve Struhách 1076/27, Praha 6 – Podbaba.

Hostem workshopu byl Prof. Dr. Ralf Kindervater, výkonný ředitel státní agentury BIOPRO Baden-Württemberg GmbH, který seznámil účastníky workshopu s milníky rozvoje bioekonomiky v Bádensku-Württembersku (BW), jako je společná tvorba státní strategie pro bioekonomiku, fungování finančního programu pro podporu inovací v bioekonomice a vybudování funkční infrastruktury pro implementaci bioekonomické strategie spolkové země Bádenska-Württemberska. BIOPRO je rovněž vedoucím partnerem projektu DanuBioValNet.