Ohlédnutí za mezinárodní konferencí Klima-Voda-Zdravá půda, vybrané pilíře bioekonomiky 21-11-2023 (prezentace a fota)

Konference byla uspořádána ve spolupráci Platformy pro bioekonomiku ČR a České zemědělské univerzity v Praze a vystoupili na ní přední odborníci v oblastech na které se zaměřila. Všem prezentujícím i přímým a on-line účastníkům děkujeme za její zdárný průběh. Těm, kteří se nemohli zúčastnit, ale i širší veřejnosti, předkládáme pro informaci přehled prezentací a vybraná fota vztahující se k této akci. Upozorňujeme, že prezentace, ani fota nejsou určena k dalšímu šíření bez oficiálního schválení jednotlivých autorů prezentací a fotografií a souhlasu vedení Platformy pro bioekonomiku ČR. Za pochopení děkujeme.